לקוחות עסקיים

לקוחות עסקיים

7777777

בול מה שהעסק שלך צריך…

כל עסק קטן , בינוני או גדול מוכרח להיצמד לגוף אשר ינחה , ייעץ ויוביל את מדיניות העבודה במחשבים וברשת , את מדיניות הגיבויים של בסיסי הנתונים , הדוא"ל וכו' . גוף שייעל את העבודה ויציע פתרונות טכנולוגיים חדשים , ישדרג ויתחזק מידי פעם ויוריד מעמסה מעובדי\מנהלי הארגון . כך נחסך לא מעט כסף ולא מעט דאגות וספקות למה שעלול לקרות למיידעים החשובים ובכלל לעוד יום עבודה שוטף …

אצלנו ב Local Systems מחשבים ותקשורת מקפידים לתת לקהל לקוחותינו שנמצאים בשירות את ההרגשה כי מדובר במחלקה בתוך הארגון להם הם שייכים , מחלקה שזמינה להם תמיד , מחלקה שתמיד תשמח לקלוט כל בקשה ו\או קריאה ולהשיב עליה במהירות . המשימה העיקרית שלנו היא למנוע את התקלות עוד לפני שתבחינו בהן .

localsystems_lakocot

להיצמד לנותני שירות מקצוענים לעסקים , עבור כל עסק זוהי חובה , מדוע ?

על אותו העיקרון שבעל עסק ליבוא צעצועים לא ירצף את רצפת משרדו (משום שתצא עקומה ורעועה) אלא ישכור את שירותיו של קבלן שיפוצים מקצועי , כך גם אותו בעל עסק לא צריך לקבוע בעצמו כיצד תראה רשת המחשבים שלו , מדיניות הגיבויים , העבודה עם דוא"ל (אחרת עלולה לצאת עקומה ורעועה פי כמה) . לא סתם יש גופים כמונו שמתמחים בשירותי מחשוב לעסקים , אנחנו לא מספקים שירותי טכנאות מחשבים פשוטים , אנחנו מובילים ומנחים עסקים קטנים , בינוניים וגדולים ועושים שימוש ומתחזקים ציודי קצה המכונים "ציודים כבדים" כגון : שרתים מקומיים, שרתי דוא"ל , שרתי פקסים , פתרונות אבטחת מידע מבוססי CheckPoint , Fortinet , Astero , פתרונות גיבוי מקומיים NAS ועוד שלל פתרונות ענן מומלצים . אנחנו רוצים את ההצלחה שלך באותה המידה שאתה רוצה בה , ולשם כך אתה כבעל עסק צריך להיחשף לפתרונות מחשוב מיוחדים לעסקים על מנת להבין כמה כסף , זמן יקר וכוח אדם תוכל לחסוך . זוהי כבר התחלתה של הצלחה .

מרבית הפעילות שלנו בכל הנוגע לשירות מחשוב לעסקים מתרכזת בחיפה והקריות שזהו משכננו, וזאת על מנת לתת מענה מהיר במיוחד לקהל לקוחותינו . יחד עם זאת אנחנו מבצעים פרוייקטים רחבי היקף ומשרתים לקוחות רבים גם מחוץ לחיפה והקריות . לוקאל סיסטמס מחשבים ותקשורת מספקת טכנאי מחשבים בחיפה והקריות , טכנאי רשתות תקשורת ושרתים בחיפה והקריות . אנחנו מעמידים לרשות קהל לקוחותינו מעבדת תיקונים מתקדמת לתיקון מחשבים ניידים ותיקון מחשבים נייחים בחיפה והקריות .