אודותינו

אודותינו

החלטנו שאת השירות שאנחנו מעניקים למגזר העיסקי נוכל להעניק גם למגזר הפרטי וזאת לאחר שזיהינו צורך אמיתי של לקוחות פרטיים לשירות מהיר , מקצועי ואמין .

גם לקוחות פרטיים יכולים ליהנות משירות מקצועי , מהיר ואמין המיועד לעסקים בלבד .

אחת הבעיות העיקריות בשירות ללקוחות פרטיים נובע מתיאום ציפיות לקוי , אם בכלל. תיאום ציפיות היא הדרך היחידה לגרום ללקוח להבין מה הוא מקבל ועל מה הוא משלם ובכך לייצר אמינות ושיתוף פעולה לזמן רב .

ברוב המקרים הלקוח מזמין טכנאי ואיננו יודע איזו הפתעה תגיע בחשבון הסופי . בלוקאל סיסטמס מחשבים ותקשורת הדבר שונה , לנו מדיניות ברורה וחד משמעית . אצלנו כלקוח תדע כמה עולה ביקור טכנאי לשעה הראשונה , לשעה השנייה ולשעה השלישית , מדיניות ביקורים חוזרים וכו' . אצלנו כלקוח תשאל מספר שאלות על תקלת המחשב\רשת ומכך ננסה להסיק מהי בערך התקלה והאם היא כרוכה בהחלפת רכיבי מחשב\רשת וכמה זה עלול לעלות בערך . לפני כל תיקון ו\או החלפת רכיבים תשלח ללקוח הזמנת עבודה ואותה יתבקש לאשר בדוא"ל או בפקס .  בלוקאל סיסטמס מחשבים ותקשורת אין הפתעות בחשבון הסופי .

זוהי הדרך לשמור על יחסים טובים עם הלקוחות , למנוע ויכוחים מיותרים על תשלומים ועלויות , ולמנוע מצב של אי שביעות רצון כשהכל ברור ומובן לכולם .

מרבית הפעילות שלנו בכל הנוגע לשירותי מחשוב לעסקים ופרטיים מתרכזת בחיפה והקריות , וזאת על מנת לתת מענה מהיר במיוחד לקהל לקוחותינו . יחד עם זאת אנחנו מבצעים פרוייקטים רחבי היקף ומשרתים לקוחות רבים גם מחוץ לחיפה והקריות . לוקאל סיסטמס מספקת טכנאי מחשבים בחיפה והקריות , טכנאי רשתות תקשורת ושרתים בחיפה והקריות . אנחנו מעמידים לרשות קהל לקוחותינו מעבדת תיקונים מתקדמת לתיקון מחשבים ניידים ותיקון מחשבים נייחים בחיפה והקריות . כיום לא צריך לחפש בכל רחבי הארץ ולהמתין שבועות לתיקון מחשב , תיקון מחשבים בחיפה , טכנאי מחשבים בחיפה , תיקון מחשבים בקריות , טכנאי מחשבים בקריות , מעבדת תיקון מחשבים מקצועית עם 15 שנות ותק!